B2B

B2B

Firemním zákazníkům nabízíme spolupráci formou výroby dřevěných dílců, dřevěných polotovarů, či hotových dřevěných výrobků dle zadaných požadavků.

 

VÝROBNÍ SORTIMENT:

1) VÝROBA NÁBYTKOVÝCH DÍLCŮ A NÁBYTKU

2) VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK

3) VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBALŮ A OSTANÍCH VÝROBKŮ ZE DŘEVA (PELÍŠKY PRO PSY, DŘEVĚNÉ KRABIČKY, PLOTY, STOJANY, VČELAŘSKÉ POTŘEBY,..)

 

Ad 1) VÝROBA NÁBYTKOVÝCH DÍLCŮ A NÁBYTKU

Vyrábíme nábytkové dílce dle specifikace odběratele. Sériová výroba nábytkových dílců z masivu. Vyrábíme součásti stolů, postelí, skříní. Výroba zejména z bukového, borového a jasanového masivu. Výrobky jsou buď bez povrchové úpravy, nebo včetně povrchové úpravy. Dílce jsme schopni dodávat s FSC certifikací. Máme certifikát FSC (Forest Council Stewardship) – certifikace šetrného lesního hospodaření a můžeme dodávat výrobky v FSC kvalitě. Vyrábíme nábytek převážně z masivního dřeva. Nábytek můžeme dodávat i s certifikátem FSC.

 

Ad 2) VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK     

Vyrábíme hračky vlastní a hračky podle zadání odběratele. Z vlastních hraček nabízíme tyto: Hrací kostka, Dřevěné kostky, Vkládací krabička s tvary, Kreativní stavebnice tyčka, Multifunkční hračky 9v1, Dřevěná maxistavebnice, Dětská tabule, Rodinný organizér. Dřevěné kreativní hračky KIPITO. Hračky rozvíjí tvořivost, zručnost, intelekt. Přírodním materiálem jako je dřevo chceme dětem přiblížit přírodu na dotyk a rozvíjet zábavným způsobem tvořivost, intelekt, zručnost. Výrobní sortiment zahrnuje dřevěné kostky s obrázky a vkládací krabičky s tvary pro nejmenší děti. Větším dětem můžeme nabídnout kreativní stavebnici tyčka a maxistavebnici, která nadchne dětí velikostí. Dále jsou v sortimentu dětské a rodinné tabule (nástěnky) a originální multifunkční dřevěné hračky. Certifikát – bezpečnost hraček  (certifikoval:  Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. odštěpný závod Zkušební ústav lehkého průmyslu v Českých Budějovicích)

 

Ad 3) VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBALŮ A OSTANÍCH VÝROBKŮ ZE DŘEVA (PELÍŠKY PRO PSY, DŘEVĚNÉ KRABIČKY, PLOTY, STOJANY, VČELAŘSKÉ POTŘEBY,..)

Bedny – dřevěné obaly  

Mezi nejčastěji vyráběné obaly, které firma LARIX-TOZ  vyrábí, patří bedny, rozměry dle přání zákazníka. Bedny je možno vyrábět ze dřeva, z OSB desek, z překližky i z jiných materiálů. Bedny mohou být dodávány zákazníkovi složené (skladné), nebo kompletně sestavené. Vyrábíme obaly zboží určené pro zahraniční destinace (vč. EU) s  certifikátem ISPM 15 (týká se palet, beden, nástavců atd). Vlastníme certifikát Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu. Vyrobené dřevěné přepravní obaly mohou být tímto symbolem opatřeny. Certikifát ISPM 15 – Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu. Bedny různých velikostí, materiál OSB, dřevo. Atypické obaly – krabice, krabičky

Různé součásti pro průmyslovou výrobu

Dřevěné součásti (dle individuálního požadavku) pro – elektrotechnický průmysl, pro strojírenský průmysl, sklářský průmysl, výrobu mobiliářů,..

Produkce pro firemní zákazníky

Ve velkých i jednotlivých zakázkách jsme schopni vyrobit širokou řadu výrobků ze dřeva. Materiál, opracování určuje zákazník, není-li stanoveno, navrhneme optimální řešení na základě našich dlouholetých zkušeností.

Nabízíme botníky, hmyzí domeček (hmyzí hotel), pelíšky pro psy, dřevěné krabičky a dřevěné boxy, ploty, stojany na preclíky, stojany na časopisy a fotky. V nabídce máme i stupně vítězů, vyrábíme včelařské potřeby a z ostatních dřevěných výrobků například – zápisník s dřevěnými deskami, odkladač, nohy pro renovaci stolů a zahradní nábytek.

Botníky vyrábíme v několika typech.Botník (neboli regál) je vyroben z masivního bukového dřeva. Dřevěný botník obsahuje 3 vodorovné police na ukládání bot.  Botník je demontovatelný a v rozloženém stavu skladný. Pelíšek pro psa je vyrobený z masivního dřeva a je v přírodním provedení. Pelíšek má zajímavý tvar osmihranu.  Pejsci budou nadšeni. Dřevěné krabičky a dřevěné boxy nabízíme v několika provedeních. Vyrábíme menší dřevěné krabičky a větší úložné boxy. Dřevěné uzavíratelné krabičky jsou z bukového masivu a překližky, ale mohou být vyrobeny i smrkové dřevěné krabičky, borové dřevěné krabičky či luxusní dubové krabičky. Větší úložné boxy jsou vyrobeny z bukové či březové překližky. Dřevěné krabičky jsou univerzálně využitelné. Dřevěné boxy je možno využít jako úložné boxy na hračky, jako boxy na nářadí atd. Dřevěná krabička může sloužit jako kvalitní dřevěný obal Vašeho výrobku. Máme v nabídce stojany na preclíky, stojany na časopisy, stojany na fotky. Stojan na preclíky je vyrobený z bukového masivu. Slouží k zavěšení preclíků, ale i jiných potravin či předmětů. Vyrábíme stupně vítězů pro školy, sportovní organizace i jiné zájmové organizace. Stupně vítězů vyrábíme standardně v několika typech, ale je možné dle konkrétního požadavku přizpůsobit materiál, provedení a počet stupňů. Náš výrobní sortiment zahrnuje včelařské potřeby – úly s nástavky, přířezy. Úly s nástavky jsou vyráběny tradičním způsobem, nástavky jsou zateplené, odlehčené. V nabídce včelařských potřeb nechybí rámky – nabízíme rámkové přířezy i hotové rámky. Z dalších výrobků ze dřeva nabízíme zápisník s dřevěnými deskami, odkladač na dokumenty do kanceláře, pro home office, či domácnosti. Praktická je zarážka na knihy, aby knihy nepadaly v knihovně či na stole. Vyrábíme i zahradní nábytek. Vyrábíme dřevěné stolové nohy pro renovaci stolů.

 

VÝROBNÍ ZAŘÍZENÍ

Firma LARIX-TOZ je zařízena na komplexní opracování dřeva.

Strojní zařízení (kromě soustružení) pro všechny tyto operace:

Řezání – podélné, zkracování

Hoblování – plošné, srovnávací

Frézování – tvarové, plošné

Broušení – pásové, širokopásové,..

Vrtání, vyvrtávání

Operace na strojích CNC

Povrchová úprava – lakování, moření, namáčení

Potisk dřevěných výrobků – technika sítotisku

Gravírování dřevěných výrobků (laserem)

 

Sušení dřeva (2 sušárny á 15m3)

 

Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku na poptávaný výrobek.

Těšíme se na spolupráci s Vámi, kontaktujte nás telefonicky, nebo emailem, nebo osobně.


ZÁRUKA RYCHLÉ DOPRAVY! ZÁRUKA RYCHLÉ DOPRAVY!
MÁTE DOTAZY? RÁDI PORADÍME! MÁTE DOTAZY? RÁDI PORADÍME!

Jste spokojeni s našemi službami? Chcete se o nás podělit s přáteli?

Přidejte si nás na facebook! Budete tak mít přístup k rychlým informacím z našeho eshopu.