O nás

PŘEDSTAVENÍ FIRMY LARIX-TOZ

VÝROBA NÁBYTKOVÝCH DÍLCŮ A NÁBYTKU

Vyrábíme nábytek a nábytkové dílce sériově i na zakázku. Nábytek do dětského pokoje – rostoucí stoly, stolky, židličky, postele, komody, skříně a knihovny. Obývací nábytek – TV stolky, konferenční stolky, skříňky, vitríny, masivní komody. Nábytek do kanceláře a nábytkové doplňky. Zpracováváme borovici, smrk, buk, dub, jasan, dřevo s FSC certifikací a různé deskové materiály.

VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK

Vyrábíme dřevěné hračky z masivního dřeva – zejména ze smrku, borovice a buku. Z vlastního sortimentu hraček nabízíme - dětské tabule, dřevěné kostky, vkládací krabičky, maxistavebnice, stavebnice, multifunkční hračky.

VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBALŮ A OSTATNÍCH VÝROBKŮ ZE DŘEVA

Vyrábíme dřevěné obaly, obaly pro export s certifikátem ISPM 15 (IPPC - tepelné ošetření dřeva), bedny, bednění, paletové nástavce. Bedny ze dřeva i OSB desek.

Vyrábíme různé dřevěné výrobky (součásti, doplňky, polotovary) dle indiviuálního zadání pro využití v průmyslu (elektro, automobilový prům., stavebnictví, sklářství, výroba mobiliářů, výroba barev, reklama).

Vyrábíme botníky, hmyzí domeček (hmyzí hotel), pelíšky pro psy, dřevěné krabičky a dřevěné boxy, ploty, stojany na preclíky, stojany na časopisy a fotky. V nabídce máme i stupně vítězů, vyrábíme včelařské potřeby a z ostatních dřevěných výrobků například – zápisník s dřevěnými deskami, odkladač, nohy pro renovaci stolů a zahradní nábytek.

 

HLAVNÍ VÝROBNÍ PROGRAMY

1) VÝROBA MASIVNÍHO NÁBYTKU A NÁBYTKOVÝCH DÍLCŮ

2) VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK

3) VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBALŮ

Firma je zařízena na komplexní opracování dřeva od pořezu kulatiny do finální podoby. Kompletní strojní zařízení (kromě soustružení) pro všechny tyto operace: Sušení dřeva (2 sušárny á 15m3), řezání – podélné, zkracování, hoblování – plošné, srovnávací, frézování – tvarové, plošné, broušení – pásové, širokopásové, atd, vrtání, vyřezávání – na strojích CNC, povrchová úprava – lakování, moření, namáčení. Firma byla  založena v roce 1993.  

PROVOZOVNY

Provozovna Kadov

Provozovna se nachází v Kadově čp 5 (387 33 Kadov), zde je 5 dílen, sušárna dřeva, sklad. Jsou zde stroje pro komplexní opracování dřeva (CNC a ostatní dřevoobráběcí stroje). Vyrábí se zde výrobky v sériové výrobě (nábytkové součásti, dřevěné hračky). Je zde vyráběn i nábytek v malých sériích – zakázková výroba.

Provozovna Vrbno

Provozovna je v obci Vrbno č.p. 53, (388 01 Blatná). Tento areál je bývalý zemědělský areál, a díky větším výrobním prostorám jsou zde instalovány větší stroje, jako např. CNC, katr na pořez lamel, atd. Ve dvou budovách jsou umístěny dílny s dřevoobráběcími stroji, sušárna dřeva, sklady.

CERTIFIKACE

CERTIFÁTY FIRMY LARIX-TOZ:

Certifikát FSC (Forest Council Stewardship)certifikace šetrného lesního hospodaření

Certifikát – bezpečnost hraček  (certifikoval: Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. odštěpný závod Zkušební ústav lehkého průmyslu v Českých Budějovicích)

Certikifát ISPM 15 – Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu

Certikifát Regionální produkt Prácheňsko


ZÁRUKA RYCHLÉ DOPRAVY! ZÁRUKA RYCHLÉ DOPRAVY!
MÁTE DOTAZY? RÁDI PORADÍME! MÁTE DOTAZY? RÁDI PORADÍME!

Jste spokojeni s našemi službami? Chcete se o nás podělit s přáteli?

Přidejte si nás na facebook! Budete tak mít přístup k rychlým informacím z našeho eshopu.